Sales Manager (Napenergia hasznosítás)

Magyarországon 1997  óta működő napenergia hasznosítással foglalkozó vállalat Sales Manager pozícióba keres munkatársat.

Hogy érdemes-e jelentkezni-e hozzánk? Amennyiben az alábbi kérdésekre mindegyikére Igennel felel, nagy valószínűséggel Önt keressük!

  • Érdekli a megújuló energia?
  • Szeretne a munkájával a környezetéért tenni?
  • Szeretne egy vidám csapat tagja lenni?
  • Könnyen teremt kapcsolatot idegen emberekkel?
  • Szeretné szabadon beosztani a munkaidejét?
  • A műszaki jelegű témák nem ijesztik meg?

Feladatok:

  • Potenciális ügyfelek felkutatása
  • Ügyfelek igényeinek felmérése
  • Szakértői tanácsadói anyagok prezentálása az ügyfelek felé
  • Üzletkötés
  • Folyamatos műszaki képzéseken való részvétel

Elvárások:

  • Minimum érettségi bizonyítvány
  • Kellemes megjelenés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Műszaki érdeklődés
  • Teljesítmény orientáltság
  • Nyitottság az új technológiák iránt

Előnyök:

  • Műszaki végzettség
  • Angol VAGY Német VAGY Holland VAGY Olasz nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Excel, Power Point és Word magas felhasználói szintű ismerete
  • Sales munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Meglévő ügyfélkör

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség